2021 İç Dekorasyon Trendleri

2021 İç Dekorasyon Trendleri

Doğallık

İmkanların bu kadar çoğaldığı günümüzde hepimiz diğer bir yandan doğallığın dingin huzurunu ve güzelliğini arıyoruz. İşte bu ev dekorasyonumuzda da kendini gösteriyor. Doğal taşlar, büyük bitkiler, ahşap döşemeler, pastel ve gün ışığı tonları, temiz ve ferah ortamlardaki mat tonların zarafeti; bu doğallığı oluştururken diğer bir yandan modern dokunuşlarla da asaletini koruyor. Kil ve seramikten yapılan el yapımı doğal objeler de bu yıl iç dekorasyonunun vazgeçilmez tamamlayıcısı olmaya aday.

İç Dekorasyonda Geometrik Dokunuşlar

Özellikle iç dekorasyonun tamamlayıcı olan ev aksesuarlarında geometrik şekillerin hakimiyetine şahit olacağız. Çokgen aynalar, el yapımı çokgen seramikler, yuvarlak hatlı oturma grupları, duvar dekorasyonunda kullanılan geometrik objeler ortamın zarafetini tamamlayarak modern dekorasyonu da destekleyecek.

Renk Tercihleri Değişiyor

Geçmiş yıllarda çoğu ev dekorasyonunda şahit olduğumuz İskandinav tarzı eskitilmiş ve ağartılmış mobilyaların yerini bu yıl daha koyu tonlarda ve rüstik mobilyalar alacak gibi görünüyor. Mobilya ve oturma gruplarının da yanı sıra duvar renkleri, banyolarda kullanılan lavabo ve fayansların da koyu renk modasına uyum sağlayacağı söyleniyor. Uzun yıllardır hakim olan vintage modası, bu yıl da devam edecek gibi görünüyor. Siz de trendleri yakalama düşüncesindeyseniz, dilerseniz açık renk mobilya ve duvarlarınızı daha koyu tonlar boyayabilir; koyu rengin asaletini iç mekanınıza taşıyabilirsiniz.

Yeni yılın trendlerini en trend ve dekoratif aksesuarlarla yakalamak istiyorsanız https://www.tulipdekor.com/dekoratif-aksesuarlar1  adresini ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler: tulip dekor
Aralık 14, 2020
Listeye dön
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR