Küçük Ev Nasıl Dekore Edilir?

Küçük Ev Nasıl Dekore Edilir?

İnsanların yaşam alanları git gide küçülmeye başladı. Eskiden tüm ailenin bir arada yaşadığı çok geniş ev kavramı artık her geçen gün popülerliğini kaybediyor.  Günümüzün modası artık küçük evler. İnsanlar şehirlerde küçük alanlarda işlevsel dekorasyon çalışmalarıyla evlerine her ihtiyaçlarını sığdırabiliyorlar.

Küçük evlerde seçtiğiniz her parça çok önemlidir.  Küçük alana sahip yaşam alanları için seçtiğiniz her parçanın işlevsel olması gerekiyor. İşte sizlere küçük ev dekore ederken yaşam alanlarınıza ve hayatınıza işlevsellik katacak dekorasyon önerileri;

Yuvarlak Mermer Masa Kullanın

Yemek odaları, küçük ev kavramıyla birlikte giderek işlevini yitirmeye başladı. Ancak işlevsel seçimlerle çok küçük alanlarda dahi yemek odaları oluşturabilirsiniz. Daha fazla kişinin sığacağı, salonlarınızda ferahlığı ortadan kaldırmayacak yuvarlak mermer masa seçeneklerini kullanabilirsiniz.

Mermer masa modelleri hem şıklığı hem dayanıklılığı hem kalitesi hem de işlevselliğiyle misafirlerinizi rahatça ağırlamanızı sağlarken hem de minimal yapısıyla evinize ferahlık hissini kazandıracak bir detay olacaktır.

Modern ve Minimal Mermer Sehpalar Alın

Tulip Dekor’da satışa sunulan mermer sehpa modellerinin en önemli özelliği minimal tasarıma sahip olmasıdır. Salonlarınızda işlevselliği arttırmak istiyorsanız zigon sehpa,  yan sehpa,  orta sehpa gibi ürünleri kullanabilirsiniz.

Mermer sehpa modelleri modern tasarımının yanı sıra size işlevsel bir kullanım sağlayacaktır. Mermer orta sehpa modelleri az yer kaplayan yapısıyla salonlarınızda yer kaplamadan fazladan depolama alanı kazanmanızı sağlar.

Antrede Dresuar Kullanın

Her ne kadar eskilerde kaldığı düşünülse de küçük evlerde en işlevsel parçalardan biri dresuar olacaktır. Dünyada birçok başarılı iç mimar girişlerde şık ve estetik durmasının yanında alan kazandırdığı için dresuar tercih etmektedir. Bu ürünler aynı zamanda salonlarınızda da kullanabilirsiniz.

Küçük Boyutlara Sahip TV Ünitesi Seçin

Küçük evlerde en büyük sorunlardan biri TV ünitesi seçimidir. Küçük evlerinizde işlevsel bir kullanım için küçük boyutlu TV üniteleri seçebilirsiniz. Mermer TV ünitesi modellerini incelerseniz hem minimal tasarımı hem de açık planıyla hem az yer kaplar hem de dekorasyon ürünlerinizi sergilemeniz için size çok işlevsel bir alan oluşturur.

Dekoratif Aynalar Ferahlık Algısını Arttırır

Küçük evlerinizde ufak birkaç oyunla yaşam alanınızı daha geniş ve ferah gösterebilirsiniz. Salonunuzda ya da evinizin girişinde kullanacağınız dekoratif ayna modelleri ile doğal ışık miktarını arttırabilir ve ferahlık algısını da yükseltebilirsiniz. Mobilyalarınıza ve evinizin tarzına göre yuvarlak,  dikdörtgen gibi farklı ayna modellerini seçebilirsiniz.

Küçük Mermer Saksılıklarla Evinizi Güzelleştirin

Küçük evlerde yaşayanların çiçek koyacak alan bulamayacağı çok yanlış bir algıdır. Doğru saksılık seçimiyle küçük ev dekore ederken de evinizde çiçeklere yer verebilirsiniz. Modern ve kaliteli yapısıyla mermer saksılıklar arasından bir seçim yapabilirsiniz.

Tulip Dekor, küçük ev dekorasyonu çalışmalarında yaşam alanlarınıza renk, zarafet ve işlevsellik katacak tasarımlarıyla sizleri bekliyor.

Etiketler: dekorasyon
Kasım 23, 2020
Listeye dön
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR