Tulip Dekor ailesi olarak, Denizli’de faaliyetlerini sürdüren Tulip Marble Granit İthalat İhracat Limited Şirketi kurucularının ticari faaliyetleri 1980li yıllara dayanan bilgi birikimiyle tasarım ve üretim departmanları kurarak, yeni neslin üretim ve işleyiş planlamasına mühendislik bakış açısıyla gelişen moda ve kalite standartlarını en yakından takip ederek, müşterilerine en kaliteli ve fiyat/performans oranı en yüksek hizmeti sunan bir marka oluşturma hedefiyle yola çıktık.

Bu yolda öncelikle, uzmanlık alanlarımız olan çelik yapı imalatı ve doğaltaş mermer üretim ve işleme ayaklarını bir araya getirerek mermer masa, mermer sehpa, mermer dresuar, mermer orta sehpa, yan sehpa gibi ürünlerin üretimine başladık.

Tasarım ve üretim mühendislerimizle, ustalarımızla, doğal malzemenin, el işçiliğiyle özenle, ham madde halinden son kullanıcıya ulaşana kadar olan tüm aşamalarını adım adım planlıyoruz.  Ürün çeşitliliğini artırmak ve yeni tasarımlar oluşturmak için ar-ge çalışmalarına önem veriyor,  kurumsal işleyiş politikamızda en önemli noktada tutuyoruz.

Tüm bu  prensipler ışığında doğal, sade, şık ve kaliteli ürün üretimi hedefimizle yolumuza devam ediyoruz.

 

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR