Balkon & Kafe Masası
Balkon & Kafe Masası

Balkon & Kafe Masası

0,00
Fiyat : ₺9.000,00(KDV Dahil)

Tulip Dekor Siyah Metal Ayak %100 Doğal Mermerden Üretilmiş Balkon & Kafe Masası

Tulip Dekor masa koleksiyonundan balkon & kafeler için tasarım mermer masa; tamamen el işçiliği ile doğal mermerden üretilmiş dekoratif ürünler renk, dokusuyla ideal bir dekorasyon ürünüdür. Ev dekorasyonunuzu destekleyerek yaşam alanınıza güzellik getiren Tulip Dekor; cafe masası modelleriyle iş yerinize de modern görünümler kazandırıyor!

ÜRÜN BİLGİSİ: 

  • Ürün 1 parçadan oluşmaktadır.
  • Ölçüsü: En: 80 cm Boy: 80 cm Yükseklik: 72 cm
  • Mermer ve metal malzemeden üretilmiştir.
  • Metal aksamı elektrostatik fırın boyalıdır.
  • Ürünler montajlı olarak gönderilir. 
  • Ürünler doğal mermerden üretildiği için, ürün ve görseli arasında az miktarda renk ve ton farklılıkları görülebilir. 
  • Ürünler iç ve dış mekan kullanımına uygundur. 
  • Kargo ücretsizdir
  • Detaylı bilgi almak için [email protected]  adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Cafe Masası

Restoran ve kafelerde doğru dekorasyon çok önemlidir. Hem müşterilerin ilgisini çekebilmek hem işletmenize estetik bir tarz kazandırmak hem de mevcut alanınızı en etkili şekilde kullanabilmek için kafe masası seçiminize özen göstermelisiniz.

Tüketiciler bir mekana girdikleri zaman öncelikle iç dekorasyonu inceler. Kullanılan tablolardan, seçilen masalara, sandalyelerin rahatlığına ve konumuna göre işletme değerlendirilir. Kaliteli ve şık bir masa işletmenin marka değerini ortaya koyacaktır. İnsanlar öncelikle iç mekanı inceler, oturduğu masada rahat edip etmediğine bakar, daha sonra menünüzün zenginliği ve lezzetiyle ilgilenirler.

Tulip Dekor kalitesiyle üretilen kafe masası modelleri ile işletmenizin estetik dekorasyonunu tamamlayabilir ve dikkat çekici bir tasarım ögesini iç mekanlarınıza ekleyerek daha fazla müşteri çekebilirsiniz.

Mermer Cafe Masası Modelleri

Son zamanlarda en çok tercih edilen cafe masası modelleri arasında mermer ürünler tercih edilmektedir. Tarz sahibi işletmeler için tamamen doğal mermerden ustalarımızın el işçiliğiyle üretilmiş mermer kafe masalarını çok uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

Renk ve dokusuyla kaliteli işletmelere hitap eden kare kafe masaları montajlı olarak yollanmaktadır. Ayrıca ürünlerimiz yoğun kullanımda çizilmeye karşı özel tekniklerle boyanmaktadır. İşletmelerinizde hem iç mekanlarda hem de dış mekanlarda kullanabileceğiniz dayanıklılıkta üretilmektedir.

Yaşam alanlarınıza renk getiren mermer kafe masası modelleri aynı zamanda iş yerinizde ya da balkonlarınızda da kullanılabilir.  80 cm en,80 cm boy ve 72 cm yüksekliği bulunan modeller farklı sektörlerde hizmet veren işletmeler için esnek çözümler sunmaktadır.

Cafe Masası Seçerken Nelere Dikkat Edilir?

 

Bir işletme için cafe masası seçme süreci çok önemlidir. Öncelikle tercih edeceğiniz ürün kaliteli malzemelerden üretilmelidir. Doğal mermer tercih ederseniz hem kaliteli yapısı hem de zarif dokusu ile işletmenize değer katacaktır.

Özellikle alanı dar olan işletmelerde hem müşterilerin hem de personellerin rahat hareket etmesi için yeterli alan sağlanmalıdır. Kare şeklinde küçük massalar ile aynı zamanda sosyal mesafeyi de sağlayabilirsiniz. Seçeceğiniz kafe masası müşteriler için uygun yüksekliğe sahip olmalıdır. Estetik bir seçim için mermer bahçe ve kafe masalarını Tulip Dekor kalitesiyle satın alabilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR