Tulip Dekor Mermer Sunum Tepsisi
Tulip Dekor Mermer Sunum Tepsisi
Tulip Dekor Mermer Sunum Tepsisi

Mermer Sunum Tepsisi

0,00
Fiyat : ₺1.350,00(KDV Dahil)

Mermer Sunum Tepsisi

Tulip Dekor Aksesuar koleksiyonundan mutfağınız için tasarım mermer sunum tepsisi çift katlı; tamamen el işçiliği ile doğal mermerden üretilmiş dekoratif ürünler renk, dokusuyla  ideal bir dekorasyon ürünüdür. 

Misafirlerinize şık servis yapmak istiyorsanız Mermer Sunum Tepsisi tam size göre.

Metal aksamı elektrostatik fırın boyalıdır.

2 katlı olarak satılmaktadır.

%100 doğal, 1.sınıf mermerden üretilmiş ve cilalıdır.

Sunum Tepsisi

Evinize gelen misafirlere pratik bir şekilde servis yapmak ve sunumlarınızı yaratıcı şekilde gerçekleştirmek için sunum tepsisi tercih edebilirsiniz. Son zamanlarda kadınlar arasında büyük bir yarış halini alan ürün sunumu konusunda işlevsel bir tepsi arıyorsanız, Tulip Dekor farkıyla kaliteli sunum tepsisi modellerine sahip olabilirsiniz. Ürünlerimizin tamamı doğal mermerlerden üretilmektedir.

Evinize sürekli sevdiklerinizi davet ediyorsanız ve kalabalıkla vakit geçirmekten hoşlanıyorsanız servis ağınızı aksatmayacak ve tüm ürünlerinizi şık bir şekilde sunmanızı sağlayacak dekoratif tepsiler ürünlerimiz arasında yer alıyor.  Aynı anda çok sayıda ürünü tek bir seferde sunabileceğiniz sunum tepsilerini hemen satın alabilirsiniz. Modern tasarıma sahip, yenilikçi dekorasyon anlayışınızı destekleyecek dekoratif tepsileri sitemizde bulabilirsiniz.

Mermer Sunum Tepsisi

Zarafetinden ve şıklığından evinde de ödün vermek isteyenler için mermer sunum tepsisi yoğun olarak tercih ediliyor. Standart sunum tepsileri yaklaşımına karşı çıkan ve zamana meydan okuyan tasarımlarıyla iki katlı mermer sunum tepsisini Tulin Dekor kalitesiyle satın alabilirsiniz. Misafirlerinize servis yaparken şıklığınızdan taviz vermek istemiyorsanız ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

Mermer tepsi birinci sınıf doğal mermerden üretilmektedir.  İki katlı tasarımıyla ilgiyi üzerinizde toplayabilir ve daha kalabalık misafir gruplarına hızlı ve pratik bir şekilde servis yapabilirsiniz. Özel koleksiyonumuz arasında yer alan mermer tepsiler dekoratif amaçlı da kullanılabilir. El işçiliğiyle üretilen bu ürünler uzun ömürlü bir kullanım vadetmektedir.   Modern ya da klasik dekorasyonunuzu tamamlamak adına hem eviniz hem de ofisiniz için hemen bir mermer tepsi satın alabilirsiniz.

Sunum Tepsisi Fiyatları

Sunum tepsisi fiyatları, kullanılan malzeme, tasarım ve boyutuna göre değişmektedir. Evlerinde her parçayla kaliteden ödün vermek istemeyenler için mermer sunum tabağı ürünlerimiz arasında yer alıyor. İki katlı benzersiz tasarımıyla sunum tabağınızı dekoratif olarak salonlarınızda kullanmanın yanında misafirlerinize hızlı serviste de tercih edebilirsiniz.

Tamamen doğal malzemelerden üretilen mermer tepsi çeşitleri sade tasarıma sahiptir.  Sütlük, şekerlik,  zeytinyağlık, sirkelik gibi mutfak aksesuarlarını servis edebileceğiniz gibi tatlılarınızı ve atıştırmalıklarınızı da servis edebilirsiniz. Misafirlerinize özel hissettirecek ve tarzınızı ortaya koyacak mermer sunum tepsisi için 20 gün içinde gönderim yapıyoruz.